До 8 жовтня 2021 року приймаються статті до № 3 наукового журналу

«Перспективи. Соціально-політичний журнал» за 2021 рік.

 

 

ПОРЯДОК ПОДАННЯ МАТЕРІАЛІВ

 

Для опублікування статті у науковому журналі «Перспективи. Соціально-політичний журнал» №3 за 2021 рік необхідно до 8 жовтня 2021 року відправити на електронну пошту  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. наступні матеріали:

 1. статтю;
 2. заповнити на сайті довідку про автора

 

Редакція журналу здійснює внутрішнє рецензування статті – розгляд статті одним із членів редакційної колегії (single-blind review – рецензент знає автора, автор не знає рецензента). На підставі проведеного рецензування автор може отримати одну з таких відповідей: - статтю прийнято до друку, - доопрацювати статтю, - автору відмовлено в публікації.

Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

Оплата статті здійснюється тільки після офіційного підтвердження та надання реквізитів від редакції журналу (офіційний e-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ).

Редакція журналу здійснює отримання та реєстрацію DOI для статей.

Матеріали, подані з порушенням вимог стандартів, не приймаються до редагування і публікації. Редакція зберігає право на редагування матеріалів, їхнє скорочення й уточнення найменування. Опубліковані матеріали виражають позицію автора, що може не збігатися з думкою редакції. За вірогідність фактів, статистичних даних і інших матеріалів відповідальність несе автор.

 

ТЕМАТИЧНІ РОЗДІЛИ ЖУРНАЛУ:

033 – Філософія

 • Філософська онтологія
 • Гносеологія 
 • Філософська антропологія
 • Соціальна філософія
 • Філософія історії
 • Філософія освіти
 • Філософія синергетики
 • Етика та естетика
 • Філософія релігії


054 – Соціологія

 • Теорія та історія соціології
 • Методологія та методи соціологічних досліджень
 • Соціальна структура, соціальні інститути та процеси
 • Спеціальні та галузеві соціології

 

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ СТАТТІ

Формат А 4; поля – 2 см (нижнє) х 2 см (верхнє), 3 см (ліве) х 1,5 см (праве); абзац – 1,25 см; міжрядковий інтервал – 1,5 см; шрифт – Times New Roman; кегль – 14.

Обсяг статті – від 12 до 20 сторінок (без урахування списків літератури та резюме). 

У тексті слід використовувати символи за зразком: лапки «…», дефіс (-), тире (–), апостроф (’).

 

СТРУКТУРА СТАТТІ

1. Ліворуч вказується УДК та тематичний розділ журналу.

2. Ім’я, прізвище, по батькові, інформація про автора(ів) (ORCID ID, науковий ступінь, вчене звання, посада, назва та адреса організації, в якій працює(ють) автор(и)) мовою статті. Максимальна кількість авторів у статті – три особи.

3. Назва статті. Має містити не більше 10 слів, розкривати сутність проблеми та бути цікавою широкому загалу науковців.

4. Резюме (від 250 до 300 слів) та ключові слова українською мовою (5-10 слів). Резюме має містити такі обов'язкові елементи: актуальність проблеми, мета, методи та результати дослідження.

5. Наукова стаття обов’язково має містити такі структурні елементи:

Вступ. 

Мета та завдання. 

Методи дослідження.

Результати дослідження. 

Висновки. Висновки не повинні містити дані, яких немає в основному тексті статті.

Література завершує статтю і публікується під заголовком «Список використаних джерел». Бібліографічний опис списку оформлюється у порядку згадування з урахуванням розробленого в 2015 році Національного стандарту України ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання». У статті мають бути посилання на іншомовні джерела (не менше 25% від загальної кількості посилань).

References. Оформлюється відповідно до стандарту АРА (APA Style Reference Citations). Автор (трансліт), назва статті (трансліт), назва статті (в квадратних дужках переклад англійською мовою), назва джерела (трансліт), вихідні дані (місто з позначенням англійською мовою), видавництво (трансліт). Наприклад:

 1. Bilodid, I.K. (Ed.). (1970). Slovnyk ukrainskoi movy: v 11 t. [The Ukrainian language dictionary]. Kyiv: Nauk. dumka [in Ukrainian].
 2. Berezin, A.E. (2009) Elevatsiya kontsentratsii triglitseridov v plazme krovi i kardiovaskulyarnyy risk [Triglycerides plasma level elevation and cardiovascular risk]. Ukrainian Medical Journal, vol. 3, no. 71, pp. 70−76.

 

6. Ім’я, прізвище, по батькові, інформація про автора(ів) (науковий ступінь, вчене звання, посада, назва та адреса організації, в якій працює(ють) автор(и)) англійською мовою. 

7. Назва статті англійською мовою.

8. Резюме (від 250 до 300 слів) та ключові слова англійською мовою (5-10 слів).

Транслітерація імен та прізвищ здійснюється відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України «Про впорядкування транслітерації українського алфавіту латиницею» від 27 січня 2010 р. № 55.

Переклад засобами онлайн-сервісів є неприпустимим.

 

ПУБЛІКАЦІЙНИЙ ВНЕСОК

Розмір публікаційного внеску становить 700 грн. Якщо обсяг статті перевищує 12 сторінок, то за кожну додаткову сторінку необхідно доплатити 40 грн. Література та анотації також входять до загальної кількості сторінок публікації, що оплачується.

Реквізити для оплати надаються в офіційному-листі підтвердженні електронною поштою від редакції журналу  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ). 

Поштова розсилка друкованих примірників наукового журналу «Перспективи. Соціально-політичний журнал» відбудеться після 20 грудня 2021 року.

 

КОНТАКТИ РЕДАКЦІЇ

ДВНЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»

вул. Старопортофранківська 26, м. Одеса, Україна, 65020.

Електронна адреса: perspektyvy.pdpu.od.ua

Електронна пошта:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Контактний телефон: +38 096 073 62 26

Час роботи: Пн-Пт 08:00-17:00

 

Інформація для авторів

Приклад оформлення статті